18-20 вересня 2015

5-й Конгрес Євро-Aзіатської Aсоціаціі дерматовенерологів, Рига (Латвія), 18 - 20 вересня

Євро-Азіатська Асоціація дерматовенерології (ЕААД) - співтовариство, що об'єднує дерматологів, венерологів та суміжних з дерматології фахівців з Європи, Азії, Росії, України, Білорусії, Кавказького регіону, Центральної Азії, Ізраїлю, Середнього Сходу, країн Балтії та багатьох інших регіонів світу. Починаючи з 2011 року, ЕААД успішно провела 4 конгресу: у Києві, Москві, Одесі та Єрусалимі. П'ятий конгрес ЕААД приймала Прибалтика.


Організатори Конгресу виконали титанічну роботу і склали дійсно незабутню наукову програму, як для практикуючих дерматологів, так і для наукових співробітників. У роботі Конгресу взяли участь 524 учасника з 30 країн світу: Латвії (240 учасників), Україна (56), Литви (24), Вірменії, Азербайджану (19), Білорусії, Франції, Грузії, Німеччини, Великобританії, Італії, Ізраїлю, Японії , Росії, Тайваню, ОАЕ, США і т.д. «Родзинкою» Конгресу став візит нобелівського лауреата, професора Харальд цур Хаузена з Центру дослідження раку (Deutsches Krebsforschungszentrum - DKFZ) (Німеччина).


Українська академія дерматовенерології організувала автобусний тур, завдяки якому 40 дерматологів з різних куточків України змогли не тільки підвищити свій професійний рівень, а й поспілкуватися з колегами з-за кордону і отримати нові враження від подорожі у дружній атмосфері.


Нам випала унікальна можливість представити нашу країну на міжнародному конгресі найвищого рівня, і ми зробили це так, що б стати українцем захотів кожен! Яскравий колір наших вишиванок став і гордістю, і віддушиною заходу. Українську делегацію підтримав своєю присутністю посол України в Латвії Евген Перебийніс.


Розширений фотозвіт з конгресу пропонуємо Вам подивитися на офіційній сторінці УАДВ в Facebook.
Сайт конгресу www.eaad2015riga.org.