28 квітня 2014

8-мі Київські дерматологічні дні. Дерматоонкологія

25 квітня 2014р. в Києві пройшла чергова науково-практична конференція "8-мі Київські дерматологічні дні. Дерматоонкологія ", яка зібрала провідних вітчизняних фахівців, які спеціалізуються на різних аспектах діагностики та лікування раків шкіри.

Відкрив програму Конференції Літус Олександр Іванович з доповіддю "Дерматоонкологія в Україні".

Від більш загальних питань Коровін Сергій Ігорович (Національний інститут раку) перейшов до світової практики з доповіддю "Базально-клітинний рак: проблеми і досягнення".

Не гаючи ні хвилини корисного часу Кукушкіна Марія Миколаївна (Національний інститут раку) виступає з двома доповідями: "Нові напрямки в лікуванні генералізованої меланоми шкіри" і "Рідкісні пухлини шкіри: дерматофібросаркома і карцинома Меркеля"

Куценко Ігор Васильович (Донецький ОШВД) зацікавив учасників конференції віртуальною доповіддю "Дерматологічні аспекти лікування базальноклітинного раку шкіри" з прямим включенням із Донецька. Завдяки високій якості організації телеконференції доповідь вразила якісним звуком, слайдами, зворотнім зв'язком для запитань і відповідей.

Наступний за програмою виступ Ярмака Олега Григоровича, завідуючого відділом променевої терапії центру онкології Кібер Клініки Спіженко, був присвячений діагностиці та лікуванню метастазів раку шкіри. Під час доповіді акцент був зроблений на унікальній можливості проведення радіохірургічного лікування метастазів меланоми високоточною радіохірургічною системою КіберНіж.

Литвиненко Богдан Вікторович (клініка "Євродерм") завершив перший блок заходу своєю доповіддю "Топічна імуномодулююча терапія епідермальних неоплазій шкіри".

У віртуальному форматі Сірмайс Наталія Сергіївна (Москва) відкрила підрозділ Конференції, присвячений діагностиці різних раків шкіри - її доповідь "Діагностика новоутворень шкіри окремих анатомічних локалізацій" показала аспект діагностики з незвичайного боку, що також було позитивно сприйнято професійною аудиторією.

Кирпичова Любов Геннадіївна (клініко-діагностичний центр "CSD Health Care") виступила з доповіддю на тему "Сучасні підходи до морфологічної діагностики в дерматопатології", в якій розкрила особливості, які відповідають найбільш актуальним вимогам сучасної дерматоонкології.

Логічним завершенням підрозділу діагностики стала практично орієнтована доповідь, яку представив Таран Артем Анатолійович (клініка Віртус), який розкрив проблематику дерматоонкології з боку пластичної хірургії.

Івчук Володимир Павлович (НМАПО імені П. Л. Шупика) виступив з доповіддю "Короткий огляд застосування рентгенографії при захворюваннях шкіри".

Наприкінці Конференції молоді фахівці представили розбір найбільш цікавих клінічних випадків

.