26 жовтня 2015

10-та ювілейна конференція "Київські дерматологічні дні". Фотозвіт ,1-2 жовтня, Гольф Центр Київ

Провідна професійна подія в дерматології в Україні - 10-та ювілейна конференція "Київські дерматологічні дні"  відбулася 1-2 жовтня у Гольф Центрі Київ.

Сказати, що конференція пройшла успішно - це як нічого не сказати взагалі: престижний сучасний Конференц Хол, який відповідає всім сучасним вимогам до проведення масштабних наукових конференцій, 2 насичених дня, 2 просторих зали: Гранд Хол і Білий зал з панорамним видом на Дніпро і Оболонську набережну, 12 тематичних секцій, 60 спікерів і понад 600 учасників!

Розширений фотозвіт з конференції "10-ті ювілейні Київські дерматологічні дні" пропонуємо переглянути на офіційній сторінці УАДВ у Facebook.

В організаційному процесі була велика перевага, яку неможливо залишити без уваги - це онлайн трансляція через YouTube.

Спеціалісти, які не змогли з будь-яких причин бути присутніми на конференції, мають унікальну можливість побачити всі виступи за допомогою online трансляції.

Організаційний комітет конфренції "10-ті Київські дерматологічні дні"  висловлює щиру подяку партнерам за їх підтримку у проведенні цієї масштабної професійної події в дерматології в Україні!