04 квітня 2016

Весняний симпозіум "Київські дерматологічні дні" 26-27 травня

26-27 травня був проведений Весняний симпозіум конференції "Київські дерматологічні дні 2016" (конференц-центр «Братислава»).

До участі у конференції було запрошено дерматологів, лікарів естетичної медицини, інтернів, трихологів, косметологів долучитися до однієї з найважливіших подій цього року в сфері дерматовенерології та естетичної медицини.

Наукова програма була насичена корисню, іноваційною інформацією, можливістю спілкування в дружній та теплій атмосфері з колегами та партнерами і багато іншого.

В перший день, 26 травня, на численні прохання лікарів був проведений ТЕМАТИЧНИЙ ПРЕ-КУРС «ФУНДАМЕНТАЛЬНА ФОТОДЕРМАТОЛОГІЯ»

Пре-курс був цікавий для широкого кола лікарів: дерматовенерологів, фахівців естетичної медицини, фізіотерапевтів, організаторів охорони здоров'я, а також лікарів-інтернів і поєднав в собі широкий спектр питань теоритичної та практичної фотодерматології.

Другий день, 27 травня – основний день конференції. 

Детальний фотозвіт з конференції представлений на сторінці УАДВ у Фейсбук https://www.facebook.com/pg/uadv.org/photos/?tab=albums